Nemôžete nájsť svoju odpoveď?

Vaša otázka nebola zodpovedaná? Neváhajte sa na nás obrátiť a zistiť, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom sociálnej siete prostredníctvom ktorejkoľvek z našich platforiem sociálnych médií.

Servisné stredisko

Hneď po prijatí zariadenia vykonáme podrobnú diagnostiku, aby sme zistili presný rozsah chyby a poškodenia. Po zistení závad pripravíme cenovú ponuku na prácu a náhradné diely potrebné k oprave. Následne kontaktujeme zákazníka s výsledkom diagnostiky, možnosťami a cenou opravy. Po odsúhlasení rozsahu prác a ceny opravy, sa pustíme do opravy zariadenia. Po ukončení opravy zariadenie poriadne otestujeme, aby sme sa uistili ze vykonaná oprava je v poriadku. Následne informujeme zákazníka SMS správou, že je zariadenie opravené a pripravené na prevzatie alebo odoslanie kuriérom. Zákazník si pri prevzatí môže všetko skontrolovať, vysvetlíme ako predchádzať poruchám.
Zariadenie je možné kedykoľvek počas pracovnej doby Po-Pia od 8:00 do 16:00 priniesť osobne aj bez vyplnenej objednávky. Objednávku spíšeme pri preberaní zariadenia.
Je potrebné vyplniť objednávku opravy, následne dostane na email potvrdenie, ktoré je dobré vytlačiť a priložiť k zariadeniu. Následne zariadenie zabalíte do do bublinkovej fólie(môže byť aj iná výstuha) a silnejšej krabice. Počkáte na kuriéra, ktorý vo zvolený dátum zariadenie u Vás vyzdvihne.

Servis zariadenia

Diagnostika je často časovo a technicky náročný úkon vyžadujúci si rozsiahle znalosti a skúsenosti technika, bežné závady vieme diagnostikovať ešte v ten istý deň. Zložitejšie závady základnej dosky trvajú zvyčajne do 2 pracovných dní.
Áno, niektoré závady je možné opraviť aj na počkanie, alebo vo veľmi krátkom čase. Či je takáto oprava možná pre dané zariadenia a typ závady sa informujte telefonicky, emailom alebo osobne.
Väčšina opráv je hotová ešte v deň prijatia zariadenia. V prípade zložitejšej chyby, kde je potrebná aj zložitejšia diagnostika je to priemerne 3 dni od prijatia. V prípade, že na opravu zariadenia je potrebné objednať nejaký náhradný diel, Vám dodaciu dobu dielu povieme hneď po ukončení diagnostiky.