Profesionálni technici na opravu zariadení

Najlepšie riešenie pre
Opravy elektrických kolobežiek

Vieme, že vaša kolobežka je pre vás dôležitá. Preto sa snažíme vykonávať opravy precízne, dôkladne, ale tiež v čo najkratšom čase.

Keď nám doručíte svoje zariadenie, technik diagnostikuje problém(y) a následne Vás informujeme o možnostiach opravy. Po schválení okamžite začne opravovať/vymieňať to, čo je potrebné. Po oprave vám zariadenie vrátime späť.

Rýchle a jednoduché opravy

Väčšina opráv vrátená
Do 2-3 dní

Väčšina oprav u nás po diagnostike trvá do 2-3 dní. Máme skladom väčšinu dielov čo urýchľuje proces opravy u nás. V prípade, ak by oprava mala trvať dlhšie alebo diel nie je skladom tak Vás na to upozorníme.

Naši skúsený technici nemajú problémy opraviť väčšinu závad. Majú dlhoročnú prax s opravami a neustále sa snažia zlepšovať svoje skúsenosti. Vďaka tomu sú opravy u nás vykonávane čo najprecíznejšie.

Ako to u nás funguje

Náš rýchly a jednoduchý 3-fázový proces

Prijatie zariadenia

Prijmeme zariadenie k nám do servisu a pripravíme zariadenie technikom na diagnostiku. Keď technik dokončí diagnostiku kontaktujeme Vás s cenovou ponukou opravy.

Vykonanie opravy

Po schválení cenovej ponuky na opravu sa technik pustí do realizácie. Po dokončení opravy sa vykonávajú výstupné testy či oprava prebehla úspešne.

Vrátenie zariadenia

Po vykonaní výstupných testoch pripravíme zariadenie na odovzdanie alebo zabalíme vaše zariadenie do balíka a snažíme sa aby ste ho mali hneď čo najskôr.